Kolejny rok już co raz bliżej... Warto już dziś zakupić wyjątkowy kalendarz na rok 2024. W tym sezonie proponujemy wybór spośród ściennych kalendarzy klasycznych jak i kalendarzy w postaci planerów. Wszystkie warianty zachwycają świetnym wyglądem, ciekawymi wzorami, pięknymi ilustracjami oraz wzruszającymi cytatami.

Dzięki kalendarzom można w łatwy sposób zorganizować sobie życie rodzinne jak i zawodowe. Dzięki wpisaniu ważnych informacji np. wizyta u dentysty, imieniny cioci, wywiadówka, termin płatności rachunku - z pewnością nic nam nie umknie i życie będzie łatwiejsze ;)

Kalendarze świetnie sprawdzą się także jako miły, niezobowiązujący upominek na dobre rozpoczęcie roku 2024.

Kalendarz ścienny Classic oraz Planer na dobry 2024 rok - koniec roku 2023 to wspaniały moment na wymianę kalendarza na ścianę!

Kalendarz na ścianę to połączenie praktycznego kalendarium z pięknym obrazem, widoczkiem czy cytatami dostosowanymi do tematyki całego kalendarza. Możesz wybrać spośród stylowych wzorów np. z Aniołami, Dobrych Myśli, Podróże, Psy, Koty, Konie i nie tylko!

Najpopularniejszy kalendarz ścienny w formie Planera na 2024 rok dla całej rodziny z miejscem na notatki

Wybór kalendarza z pewnością nie jest łatwy. Każdy szuka takiego, który spełni jego oczekiwania. Jedni wolą podziwiać piękne widoki, inny zaś cenią sobie miejsce na zapiski ważnych wydarzeń np. urodziny twoich bliskich czy innej ważnej daty np, wizyty u dentysty, zebrania w szkole, kiedy wywożone są śmieci? To tylko przykłady tego, co możecie zapisać.

Jaki format kalendarza wybrać? Kalendarz trójdzielny czy miesięczny?

Kalendarze ścienne na 2024 rok posiadamy w dwóch formatach do wyboru. Mogą to być duże formaty np. po zawieszeniu na ścianę mają wielkość 30 x 60 cm. Każdy miesiąc to unikatowe zdjęcie, które będzie cieszyło oko, a także będzie ozdobą domu! Ponadto w serii Classic wewnątrz znajdziesz prezent niespodziankę! Duży plakat w formacie 30x60 cm tematycznie dostosowany do motywu kalendarza.

Dla tych co uwielbiają zapiski polecamy praktyczne planery. Znajdziesz w nich podział na 4 osoby, oby zapisać wszystkie zajęcia, spotkania, treningi, szkolenia, zajęcia językowe i nie tylko! Kalendarz 2024 r. ma pionowy format 21x45 cm. Z pewnością ułatwi planowanie całego miesiąca.

Nieuchronnie kończy się kalendarz 2023, więc czas zaopatrzyć się w nowy kalendarz 2024

Nowy rok więc pora na nowy kalendarz! Oryginalne kalendarze ścienne są wspaniałą dekoracją każdego wnętrza. W ciągu dnia nawet kilkukrotnie nasz wzrok zatrzymuje się na pięknym krajobrazie, unikatowej architekturze czy uroczych zwierzakach lub aniołach umieszczonych na kartach kalendarza. Warto wybrać taki, który będzie zachwycał Cię wzruszającym cytatem, pozytywnym przesłaniem czy piękną grafiką. 12 miesięcy - to 12 różnych fotografii.

Oryginalne kalendarze ścienne to pomysł na praktyczny prezent z okazji mikołajek, świąt Bożego Narodzenia aby dobrze zacząć rok - sprawdź co znajdziesz w naszej ofercie!

Koniec roku to wspaniały okres, gdy poszukujemy odpowiednich prezentów dla swoich bliskich. Kalendarz jest wspaniałym pomysłem na upominek, gdyż każdy z nas potrzebuje go w życiu codziennym. Ułatwia on nam organizację czasu oraz przypomina o ważnych datach, które możesz zapisywać na miesięcznych kartach. Wspaniałą propozycją są tu kalendarze DOBRYCH ANIOŁÓW, DOBRYCH MYŚLI czy NAJFAJNIEJSZEJ RODZINKI NA ŚWIECIE! 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl