Anioł na prezent - upominek figurka na szczęście

Anioł stróż to wspaniały pomysł na prezent w dniu chrztu dla dziecka, na komunię czy ślub. Sprawdź jakie figurki anioła wybierzesz w naszym sklepie.

Anioł stróż - idealny produkt na wyjątkowy prezent na każdą okazję na szczęście 

Figurka anioła to doskonały pomysł na prezent dla dziecka na chrzest, komunię czy narodziny. Anioły ręcznie robione metodą makramy mogą być wspaniałą pamiątką w dniu ślubu czy na urodziny dla bliskiej osoby. Są piękną ozdobą domu i niosą ze sobą przesłanie bezpieczeństwa i szczęścia wobec danej osoby.

Co oznacza figurka anioła?

Anioł niesie ze sobą prosty przekaz: pragnę byś zawsze był bezpieczny, szczęśliwy i zdrowy. Bardzo dużo zawdzięczamy Aniołom Stróżom naszym Opiekunom. Gdziekolwiek pojawiają się aniołki z zamkniętymi oczami - przynoszą przesłanie miłości, bezpieczeństwa, sprawiedliwości oraz obietnicę lepszego życia.

Anioł na prezent - Figurka anioł ceramiczny - na różne okazje chrzest dziecka, komunię czy ślub

Anioł to symbol bezpieczeństwa. Możemy podarować go na różne okazje np. na chrzciny, komunię na urodziny, 18-stkę czy na ślub. Anioły często dedykowane są dla bliskiej osoby "Anioł dla babci", "Anioł na 18 urodziny", "Anioł optymistyczny". Możemy podarować figurkę anioła na dobre zdrowie, na szczęście dla kogoś bliskiego. 

Aniołki stróże w różnych formach - często wykonane ręcznie 

Anioły występują w formie pięknych rzeźb czy odlewów gipsowych, zawieszek do domu, zawieszek do samochodu czy autorskie anioły ręcznie wykonane ze sznurka bawełnianego oprawione w ramkę, bądź wykonane na kole. Aniołki mogą mieć serce w dłoniach czy kwiaty. Duży wybór sprawia, że z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Anioł to także idealny prezent na podziękowanie dla matki chrzestnej czy dziadków w dniu komunii. 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl